Бетонні і монолітні роботи

Будівельна компанія DimDom виконує такі види бетонних робіт, як заливка фундаменту під будинки та котеджи, монолітне перекриття у м. Львів та Львівській області. Строго дотримуємося рекомендованих технологічних процесів, встановлених норм і вимог. Гарантуємо чудовий результат, оскільки використовуємо якісний бетон, а роботи виконуються професіоналами зі стажем.

Бетонування – процес, що складається з безліч робіт: спорудження опалубки, армування, доставка / заливка бетону та інше. Всі ці витрати включаються до загального кошторису. Точна вартість розраховується при складанні договору та затвердженні комплексу майбутніх заходів.

Ми повністю відкриті перед своїми клієнтами

ДімДом встановлює камери відеоспостереження на своїх об’єктах, щоб Ви могли спостерігати online за будівництвом з будь-якого місця та в будь-який час.

Щоб перевірити якість бетону, можна зробити
мірний кубик та віднести його в лабораторію під прес.
Там його розчавлять та виміряють щільність.
Наприклад, така лабораторія є у Львівському політехнічному університеті.

Розрахуємо Ваш проект дистанційно

Ми зв’яжемося з вами, уточнимо запит, ви можете переслати креслення і схеми. Виконаємо необхідні розрахунки і передзвонимо

У будівництві багато що залежить від якості виконання бетонних робіт. Саме від того, як швидко і професійно буде залитий фундамент, зроблена підлога або перекриття, залежить надійність і термін експлуатації споруди. З кожним роком актуальність використання  бетону при будівництві зростає. Цей матеріал характеризується:

  • довговічністю
  • міцністю
  • надійністю
  • опірністю впливу факторів зовнішнього середовища

Бетонні роботи, що виконуються нашою компанією, мають кілька напрямків. Основне – споруда фундаменту. Від того, наскільки сумлінно його заллють, залежить міцність і надійність всієї конструкції. Наша компанія пропонує заливку як монолітного, так і стрічкового фундаменту. Перший варіант ідеальний для нестійких ґрунтів. Залізобетонний (стрічковий) являє собою армовану бетонну смугу, що проходить по периметру споруди. Він створює міцність основи, яка буде витримувати навантаження. Ми виконуємо і інші види бетонних робіт, ціна буде залежати від їх специфікації

Замовити послугу ви можете, зателефонувавши нам або відправивши онлайн-замовлення по кнопці нижче

Зателефонувати

to top